Witamy serdecznie na naszej witrynie.

Projekt "Ocalić od zapomnienia" zrodził się w trakcie prac nad stroną http://wojciechskowronski.pl i ma na celu przybliżyć wybitne osoby, które już odeszły i nie mają swojego pomnika w sieci www, na który z pewnością zasłużyły. Następnym dzieckiem powyższego projektu jest strona http://adarusowicz.adizma.pl.

Mamy nadzieję, że podczas lektury naszych artykułów, osoby nawet z bliskiego otoczenia opisywanych postaci, znajdą ciekawe informacje, o których zdążyli zapomnieć lub nawet o wielu nie wiedzieli.

Im więcej czasu upływa, tym trudniej jest zweryfikować prawdziwość informacji o przedstawianych osobach, dlatego też będziemy przekazywać w naszych publikacjach tylko potwierdzone fakty, wspomnienia i opinie osób, które miały to szczęście uczestniczyć czy być i przyglądać się działalności  osób, których życie i twórczość będziemy przedstawiać na naszej stronie.

Jeśli są Państwo w posiadaniu materiałów, które mogą uzupełnić nasze zbiory prosimy o Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Z życzeniami przyjemnej lektury

zespół adizma.pl.